3 boyutlu tasarım ve modelleme

3D
3 boyutlu tasarım eğitimi nedir?

3 boyutlu tasarım öğrencilerde hayal gücü gelişimini olumlu etkilemektedir. Eğitimin amacı ürün tasarımı ve geliştirilmesidir. Yapılan uygulamalarda bunları destekler niteliktedir. Öğrencilerin bir şeyi düşünmesi, hayal etmesi ve onu oluşturması istenmektedir. Bu oluşturulan ürünler kendi hayal gücü ile ürettiği ürünler olduğu için öğrencilerde öğrenme ve hayal gücü gelişimi hızlı ve etkili bir biçimde olmaktadır. Bunun sonucunda ilerde bir ürün üretip onun pazarlamasını yapmak istediğinde yapmayı amaçladığı işe en uygun olan tasarımı bulması oldukça kolay ve etkili olacaktır. Eğitimimiz ile 3 boyutlu modelleme kullanarak bir problem çözümünün fiziki olarak tasarlanması veya hayal gücünü harekete geçirerek bu tasarımların somut modeller haline getirilmesi amaçlanmaktadır.

-Yapılan uygulamalar öğrencilerimizin analitik becerilerini, mekansal farkındalıklarını ve matematik becerileri ile 3 boyutlu düşünebilme yetkinliklerini artırmaktadır.

-Bilgisayar üzerinde hazırlanan çizim ve tasarımlar hızlı bir şekilde prototiplenerek yine hemen üzerlerinde analiz ve düzenlemeler yapılmaktadır. Bu şekilde tasarımlarımların geliştirilip zenginleştirilerek çocuklarımızın öz güven ve odaklanabilme özelliklerini gelişmektedir .

-Tinkercad arayüzünü kullanarak eğlenceli tasarımlar yapıyor ve anında 3 boyutlu çıktılarını alıyoruz.

Her hafta farklı bir tasarımla modellerimizi somutlaştırıyoruz...

3D yazıcı ile modelleme örneği

3 Boyutlu Tasarım Kurs Takvimi

3d proje

3D Tasarım

Eğitim saati:Takvim sayfamıza bakınız
Eğitim günleri :Her Cumartesi-Pazar
Eğitim başlangıcı:Takvim sayfamıza bakınız
Toplam süre : 4 hafta (12 saat)
  • Kapasite10 kişi
  • Yaş5-15
lego robotik

3D tasarım + Seçilecek diğer ders

Eğitim saati:Takvim sayfamıza bakınız
Eğitim günleri :Her Cumartesi-Pazar
Eğitim başlangıcı:Takvim sayfamıza bakınız
Süre :4 hafta (12 saat tasarım + 12 saat diğer ders)
  • Kapasite10 kişi
  • Yaş5-15

Kodlama(bilgisayar programlama) dersleri için mühendis ve bilgisayar öğretmenliği kökenli olan eğitmenlerimizin teknoloji ve yazılım konularında Türkiye’nin en önde gelen Şirketlerinde iş deneyimleri bulunuyor. Bu sayede teorik bilgilerin yanında uygulamaya yönelik yazılım trendleri açısından da vizyon katıyorlar.

Dünyanın Her Yerinde Geçerliliği Olan Ve Iyi Bir Gelecek İçin Olmazsa Olmaz Global İki Yetenek...
Kodlama(Bilgisayar Programlama)+İngilizce