Biz Kimiz?

img1

Global Sınıf Hakkında...

Global sınıf, küçük yaşlardan itibaren çocuklara ve yetişkinlere teknoloji tabanlı eğitimler vererek onlara teknoloji üretebilmek için hem vizyon hem teknik bilgi kazandırmayı amaçlamaktadır. Alanında Türkiye'de ilkler arasında yer alan Global Sınıf, Odtü mezunu mühendis ve eğitmen kadrosuyla sahada elde edilen tecrübeleri ve birikimleri eğitime dönüştürmektedir.

Ankara Ümitköy yerleşkesinde sürekli güncellenen ve geliştirilen eğitim içerikleri ile küçük yaştan itibaren teknoloji sadece tüketen değil ona yön verebilen bireyler kazandırmaya hızla devam ediyor.
Mühendis ve bilgisayar öğretmenliği kökenli olan eğitmenlerimizin; Türkiye’nin en önde gelen Şirketlerinde yazılım ve teknoloji alanında iş deneyimleri bulunuyor. Bu sayede teorik bilgilerin yanında bilgisayar programlama konusunda uygulamaya yönelik eğitim yaklaşımına sahipler.

Anaokulundan lise seviyesine kadar 40'ın üzerinde eğitim kurumu ile işbirliğimiz bulunmaktadır. Global Sınıf eğitmenleri, müfredatları ve eğitim metaryalleri ile teknoloji eğitimlerini bizlere emanet eden tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Global Sınıf eğitimleri çocuklarımızın sadece tek yönlü olarak değil; akademik, sanatsal ve fiziksel eğitim ve etkinliklerle bir bütün olarak değerlendirebilmeleri için tasarlanmıştır. Eğitim içeriklerimiz Odtülü eğitmenler ve çocuk gelişim uzmanları eşliğinde çoklu zeka kuramına göre oluşturulmuştur.

Global sınıf TV8 ropörtajı

Tanıtım Videomuz-1

Tanıtım Videomuz-2

Kodlama eğitim içeriği

İngilizce eğitim içeriği