Bilsem Sınavı Hazırlık Eğitimleri

Tecrübeli ve Doktoralı Matematik Öğretmenleri ile...

kanguru

Bilsem Sınavına Hazırlık Kurslarımız

Global Sınıf olarak alanında uzman, kitap yazarı ve doktoralı öğretmenlerimizle Bilsem Sınavlarına hazırlık amacıyla kurs programları düzenliyoruz. Yeni nesil matematik konsepti, konu tekrarları, yüzlerce örnek soru ve çözüm teknikleri ile çocuklarımızın gelişimine destek oluyoruz. Kurumumuz tarafından hazırlanan soru kitapları ile sınavlara hazırlanıyor; sürekli yapılan denemelerle başarımızı artırıyoruz.

Bilsem Sınavlarına Hazırlık Kursları Eğitim Takvimi:
Saat CumartesiPazar
09:00 - 10:30 Bilsem 1. ve 2. Sınıflar Bilsem 3. Sınıflar
10:40 - 12:10 Kanguru 1. ve 2. Sınıflar Kanguru 3. Sınıflar
13:00 - 14:30 Bilsem 3. Sınıflar Bilsem 1. ve 2. Sınıflar
14:40 - 17:30 Bursluluk sınavları hazırlık kursu Özel Ders

Bilsem Nedir?
Bilsem(Bilim Sanat Merkezleri) ülkemizdeki özel yetenekli öğrencilerin yetenekli oldukları alanları fark ederek yetenekleri doğrultusunda gelişebilmeleri amacıyla, okullarına ek olarak ücretsiz eğitim alabilecekleri kurumlardır. 2 aşamadan oluşan sınav ve değerlendirme sonrası başarılı öğrenciler Bilsem'e katılmaya hak kazanır.

Tecrübe sahibi ve matematik alanında doktoralı eğitmenler eşliğinde; konu anlatımı, bol soru çözümü ve denemeler ile Bilsem sınavlarına hazırlık kurslarımıza bekliyoruz.
Çocuklarımıza matematik dünyasını uluslararası düzeyde kapılarını açacak aynı zamanda akademik başarılarını geliştirecek kurslarımıza bekliyoruz. Eğitimlerimiz ilköğretim 1,2 ve 3. Sınıflara yöneliktir; kontenjan sınırlıdır.

Diğer matematik eğitimlerimiz için lütfen ilgili kursun üzerine tıklayınız:
-Kanguru, Tales, Özel Matematik Sınav Kursları,
-Özel Okullar Bursluluk Sınavları Hazırlık Kursu,


Kayıt ve ayrıntılı bilgi için telefon: 05059351689