Özel Okullar Bursluluk Sınavlarına Hazırlık Kursu

Yüksek bursluluk oranları için Türkçe ve Matematik dersleri...

kanguru

Özel Okullar Bursluluk Sınavları için Matematik ve Türkçe (okuduğunu anlama) Kurslarımız:

Global Sınıf olarak alanında uzman, kitap yazarı ve doktoralı öğretmenlerimizle Özel okullar bursluluk sınavlarına hazırlık amacıyla kurs programları düzenliyoruz. Yeni nesil matematik konsepti, konu tekrarları, yüzlerce örnek soru ve çözüm teknikleri ile çocuklarımızın gelişimine destek oluyoruz. Kurumumuz tarafından hazırlanan soru kitapları ile sınavlara hazırlanıyor; yeni nesil matematik ve Türkçe sorularını keşfediyoruz.

Bursluluk Sınavlarına Hazırlık Kursları Eğitim Takvimi:
Saat CumartesiPazar
09:00 - 10:30 Bilsem 1. ve 2. Sınıflar Bilsem 3. Sınıflar
10:40 - 12:10 Kanguru 1. ve 2. Sınıflar Kanguru 3. Sınıflar
13:00 - 14:30 Bilsem 3. Sınıflar Bilsem 1. ve 2. Sınıflar
14:40 - 17:30 Bursluluk sınavları hazırlık kursu Özel Ders
*3 ve 4. sınıflar için eğitimler Pazar günleri 4 ders saatidir.
*Sadece Matematik ya da sadece Türkçe derslerine katılım sağlanabilir.

Özel Okullar Bursluluk Sınavlarına Hazırlık
Hemen hemen tüm özel okullar, ilkokul 3. ve 4. sınıflara yönelik bursululuk sınavları düzenlenmektedir. Bu sınavlarda derece yapan öğrenciler tamamen veya belirli bir oranda tüm ortaokul eğitimleri boyunca burs elde etmektedir. Hem akademik başarı hem de ücretsiz eğitim imkanı sağlanması açısından özel okul bursluluk sınavlarına hazırlık; hayatlarında ilk defa benzer sınavlara girecek olan öğrenciler için önem taşımaktadır.
Okul derslerindeki müfredata destek olacak şekilde; konu anlatımı, yenil nesil soru çözüm teknikleri ve denemelerle bursululuk sınavlarına hazırlık kurslarımızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yeni nesil soruları anlayabilme ve yorumlamayabilme (okuduğunu anlama) kabiliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Çocuklarımıza matematik dünyasını uluslararası düzeyde kapılarını açacak aynı zamanda akademik başarılarını geliştirecek kurslarımıza bekliyoruz. Eğitimlerimiz ilköğretim 3. ve 4. Sınıflara yönelik olarak yüzyüze maksimum 8 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.(kontenjan sınırlıdır)

Diğer matematik eğitimlerimiz için lütfen ilgili kursun üzerine tıklayınız:
-Kanguru, Tales, Özel Matematik Sınav Kursları,
-Özel Okullar Bursluluk Sınavları Hazırlık Kursu,


Kayıt ve ayrıntılı bilgi için telefon: 0553 372 0256